Здрастуй, «Бабушка»!

Пропоную випробувані методи лікування деяких захворювань.

Довго моя донька боролася з целюлітом і все ж перемогла його. Щоранку вона приймала теплий, майже гарячий душ чи ванну, а потім наносила на злегка вологу шкіру аптечний антицелюлітний крем. Після цього ретельно, до почервоніння, розтирала стегна спереду, ззаду і з боків, у напрямі тулуба, масажною щіткою. Ще вона через день приймала ввечері перед сном контрастний душ. Спочатку дочка ставала під теплу воду, а при появі легкого почервоніння шкіри відразу переключала її на прохолодну (дуже холодною водою обмиватися не можна!). Через 10 секунд знову ставала під теплий душ, стояла під ним, доки тіло не прогріється, а потім повторно 10 секунд обливала тіло з душу прохолодною водою. Так робила 4 рази, закінчуючи завжди обливанням холодною водою. Ретельно витиралася махровим рушником і надівала теплий халат. Через кілька хвилин лягала спати. Завдяки всім цим процедурам дочка не лише позбулася целюліту, а й значно зміцнила імунітет.

У юності в доньки на нігтях було багато плям молочно-білого кольору. Лікар визначив, що це лейконіхія (патологічна зміна нігтьової пластини) й порекомендував робити, чергуючи через день, лимонні й олійні ванночки. Так дочка оздоровила нігті і назавжди забула про лейконіхію. При прийнятті лимонної ванночки хворі нігті тримають 10-15 хвилин у свіжовичавленому соку з половини великого лимона. Для олійної ванночки використовують будь-яку підігріту олію. Занурюють в неї нігті теж на 10-15 хвилин.

Токсикоз при вагітності донька долала, нюхаючи шматочок лимона. Навіть виходячи з дому, вона брала його з собою, загортаючи в целофан.

Мої племінниці народили після 30 років, хоча заміж вийшли в двадцятирічному віці. Причиною їх безпліддя був двосторонній аднексит (запалення придатків). Ні стаціонарне, ні санаторно-курортне лікування не сприяло одужанню жінок. А допомогла вилікуватися суміш трави маренки та листя рододендрона, взятих порівну за об’ємом. Потрібно 2 ст.л. суміші без верху залити 0,5 л окропу, через 2 години процідити й пити по 1/2 склянки настою тричі на день в один і той самий час. Це ж допомогло старшій племінниці позбутися кісти на нирці, яка була в неї 5 років. Те, що кісти не стало, засвідчило УЗО.

Із повагою — Любов Олексіївна, Харківська обл.