Здрастуй, дорога «Бабушка»!

Якщо подивитися на цибулину в розрізі, то за будовою та формою вона схожа на полум’я свічки. Саме ця будова цибулі й стала основою біоенергетичної гімнастики. Краще виконувати її біля водоймища.


1. Вдосвіта стати лицем до сонця, закрити очі, уявити перед собою сонце, що сходить, розслабитися й постояти так до відчуття пульсації в епігастральній ділянці (розташовується між ребровими дугами нижче за грудину).
2. Не розплющуючи очей, витягнути руки стрілою над головою й максимально потягнутися вверх. Коли руки втомляться, повільно опустити їх вздовж тулуба. В закритих очах повинен з’явитися контур цього руху.
3. Продовжуючи стояти із закритими очима, руки з поверненими вниз долонями звести навпроти паху. Не розводячи рук, піднімати долоні вверх, ніби утворюючи ними вогняну лінію. Важливо уявити внутрішньо весь цей рух.
4. Коли чітко побачите вогняний, багатошаровий контур свічки, поставте ноги на ширину плечей, носочки стоп розведіть по боках, долоні стуліть над головою і, торкаючись ними тім’ячка, повільно присядьте якомога нижче. При вставанні намагайтеся відчути в ногах прилив енергії.
Ця гімнастика наповнює світлом неба та силою землі, захищає від стресу й зміцнює нерви.


Застосування цибулі в народній медицині різноманітне. З успіхом її використовують при лікуванні водянки та нирковокам’яної хвороби. Сиру, очищену від лушпиння цибулю треба подрібнити, заправити соняшниковою олією, трохи посолити і з’їсти 2-3 ст.л. цибулевої кашки. Заїсти невеликим шматочком чорного хліба. Виконувати процедуру 3-4 рази на день до стабільного поліпшення стану здоров’я.
При бронхіті й грипі велику цибулину треба подрібнити, залити 0,5 л дуже гарячого молока, настояти 4-5 годин, процідити й випити настій повільно перед сном. Лягти в ліжко, добре укутатися й спати так до ранку. Курс лікування — 7-10 днів.

Для усунення нежиті 1 частину за об’ємом цибулевого соку розводять в 3 частинах води і закапують 4-5 разів на день у кожну ніздрю по 3-4 краплі приготовленого засобу.

Щоб угамувати кашель, треба очистити від лушпиння й проварити 2-3 хвилини (не довше!) в киплячому молоці 10 цибулин і 1 головку часнику, подрібнити цибулю й часник, перемішати з 4-5 ч.л. меду, 1 ч.л. подрібненого свіжого кореня імбиру і вживати по 1 ст.л. суміші тричі на день.

Регулярне втирання в шкіру голови подрібненої до кашки цибулі позбавляє лупи й випадіння волосся.

Цей засіб допоможе впоратися з бронхіальною астмою. Потрібно подрібнити ввечері й змішати 5 ст.л. свіжої соснової хвої, по 2 ст.л. цибулевого лушпиння і плодів шипшини, залити суміш 1 л води, довести до кипіння й проварити 10 хвилин на слабкому вогні. Вилити відвар, не проціджуючи, в термос і залишити до ранку. Вранці процідити й випити теплим протягом дня. Таким чином лікуватися до зникнення нападів астми.

Цистит, пієлонефрит перестануть турбувати, якщо 3 ст.л. цибулевого лушпиння залити 3 склянками води, довести до кипіння, проварити 10-15 хвилин на слабкому вогні, процідити і вживати по 1 ст.л. відвару 4 рази на день.

Із повагою — лікар-невропатолог Володимир Васильович Болсун, м. Київ; e-mail: bolsunv@gmail.com