Здрастуй, «Бабушка»!

Пропоную підбірку засобів, використовуваних для усунення бешихи. При виникненні бешихового запалення потрібно відразу промити під проточною водою листя деревію, залити його, щоб покрило, киплячою водою, а коли трохи охолоне, обкласти теплим листям проблемне місце. Прикрити зверху поліетиленом, ватою й закріпити пов’язкою. Відчувши поколювання, змініть компрес. Роблячи так 8 разів на добу, через тиждень забудете про бешиху.

Якщо бешихове запалення не запущене, помістіть ногу чи руку (не лице!), вражені бешихою, в гарячу воду й обливайте нею болісне місце, натираючи його при цьому ретельно темним 72% господарським милом. Як добре намилите, обв’яжіть теплою хусткою й полежте не менше 12 годин. Зазвичай вистачає 1 процедури, щоб бешихи не стало, але іноді необхідно повторити її 3-5 разів.

Ще раджу перетерти до порошку червону цеглу й суху без домішок глину, змішати їх порівну за об’ємом і прикласти суміш у вигляді компресу до болісного місця. Змінювати його 4 рази на добу. Одужання прискориться, якщо паралельно перетерти до порошку й змішати по 1 ч.л. квіток ромашки й листя шавлії, посипати сумішшю червоного кольору тканину й прив’язати її до проблемного місця. Так і чергувати компреси.

Можна подрібнити й змішати порівну за об’ємом листя подорожника й крейду, нанести суміш на болісне місце, прикрити зверху целофаном, добре укутати й залишити компрес на 3-4 години. Робити його 1-2 рази на день протягом 5-7 днів.

Корисно 6-8 разів на день розтирати бешихове запалення мигдалевим молочком.
Непогано просочити лляну тканину кислим молоком і прикладати її у вигляді компресу до болісного місця. Змінювати у міру висихання.

Швидко позбавляє бешихового запалення просіяне борошно, змішане порівну за об’ємом із крейдою та яєчним білком. Із суміші роблять корж і прикладають його у вигляді компресу до проблемного місця. Змінюють компрес двічі на день. Курс лікування — 3-5 днів.

Лікують бешиху дощовими черв’яками. Їх заготовляють у ніч на Івана Купала, висушують, перетирають до порошку, а потім посипають ним болісне місце.

Із повагою — Юлія Сергіївна Батуріна, м. Дніпро