Здрастуй, «Бабушка»!

За багато років захоплення народною медициною накопичив чимало унікальних рецептів лікування різних захворювань. Деякими з них періодично ділюся.
При втраті слуху потрібно подрібнений корінь хрону посипати сіллю, витримати 2-3 години, вижати з отриманої маси сік і закапувати його у вуха по 2-3 краплі двічі-тричі на день. Незабаром слух відновиться.

Якщо загнали глибоко в тіло скалку, відразу нанесіть на складений у 2-3 шари бинт мазь Вишневського і прикладіть його до проблемного місця. Через деякий час кінчик скалки з’явиться на поверхні. Захопіть його пінцетом, витягніть скалку і обробіть ранку спиртом чи йодом.

Для приборкання невралгії (запалення трійчастого нерва) треба змішати теплими порівну за об’ємом оцет і «Тройной» одеколон, а потім утерти суміш у болісне місце. Виконувати процедуру на ніч, курс лікування — 3-4 процедури.

За 2 дні від грипу й сліду не залишиться, якщо кілька разів на день класти в рот великий, очищений від лушпиння зубчик часнику, відкушувати від нього маленькі шматочки і смоктати їх, ковтаючи слину, доки одна м’якоть не залишиться. Пектиме, але заради одужання варто потерпіти.

Усуненню пупкової грижі сприяє накладення на проблемне місце марлі, змоченої в розсолі квашеної капусти. Змінювати компрес у міру висихання.
Щоб позбутися наслідків інфаркту, потрібно залити в термосі склянкою киплячої води 1 ст.л. з верхом сухої трави чистотілу, настояти 15 хвилин, процідити і вживати по 1 ст.л. настою тричі на день за півгодини до їди. Курс лікування — 10 днів.

Цей засіб здолає дисбактеріоз. Треба середнього розміру головку часнику очистити від лушпиння, подрібнити часник до кашки і залити в скляній банці склянкою нерафінованої олії. Витримати добу в холодильнику, процідити і вживати по 1 ст.л. часникової олії, змішуючи її з 1 ст.л. свіжовичавленого лимонного соку, тричі на день за півгодини до їди. Курс лікування — 1 місяць, зробити на 30 днів перерву, а потім повторити. Провести з перервами 2-3 таких курси.

Із повагою — Анатолій Йосипович Хірілов, Донецька обл.