Здрастуй, «Бабушка»!

Не втомлююся допомагати хворим людям випробуваними з позитивним результатом засобами оздоровлення.

Свого часу в мене були проблеми з серцем. Щоб зміцнити серцевий м’яз, я засипала ввечері в літровий термос 1 ст.л. сухого подрібненого коріння лепехи, по 2 ст.л. сухих подрібнених плодів шипшини та глоду, заливала доверху окропом, витримувала ніч, а вранці проціджувала й пила по склянці настою, розчиняючи в ньому 1 ч.л. меду, тричі на день. Вживала цілющий засіб по 2 дні, роблячи на 1 день перерву. Такими дводенними курсами з одноденними перервами лікувалася протягом 4 місяців. Як наслідок, у мене не лише серце перестало боліти, а й зір значно поліпшився. Тепер я телевізор дивлюся і читаю без окулярів.

Прогресуванння онкозахворювання на початковій стадії зупинить кавун. Треба плід вагою в 3 кг залити в емальованому посуді медичним спиртом, закрити посуд кришкою, заклеїти її, щоб не було щілин, лейкопластирем або ізоляційною стрічкою і закопати в землю. Через 30 днів викопати, процідити вміст посуду і вживати приготовлену настоянку по 1 ч.л. до закінчення тричі на день за півгодини до їди. Зберігати цілющий засіб у холодильнику в щільно закупорених пляшках з темного скла.

Якщо турбує вушний біль, я відразу прогріваю хворе вухо феном, а потім вставляю у вушний прохід вату, змочену в борній кислоті. Незабаром біль у вусі минає.

При пневмонії (запалення легень) потрібно 15 г трави зніту залити склянкою окропу, після охолодження процідити і вживати по 1 ст.л. настою тричі на день перед їдою. Можна залити 250 мл окропу 2 ст.л. подрібненого листя мати-й-мачухи, настояти півгодини, процідити і вживати по 1 ст.л. настою 3-4 рази на день. Бажано настої щодня чергувати. Курс лікування — 3-4 тижні.

Із повагою — Людмила Михайлівна Ісмагілова, м. Вінниця