Здрастуй, «Бабушка»!

Прагну ділитися лише тими методами оздоровлення, результат від застосування яких завжди позитивний.

При жировику (ліпома) потрібно подрібнений до кашки зубчик часнику перемішати з 2-3 краплями олії, нанести суміш, легенько втираючи, на проблемне місце, а через 20 хвилин змити теплою водою й змастити ліпому 20% настоянкою прополісу. Виконуючи процедуру тричі на день, незабаром забудете про жировик.

Жінкам, котрі страждають від міоми матки, раджу залити 250 мл горілки 1 ст.л. сухої трави чистотілу, витримати 10-12 днів у темному місці при кімнатній температурі, процідити і пити настоянку, розчиняючи в 0,5 склянки води, тричі на день. Першого дня вживати її по 3 краплі, другого — по 5 крапель, і так, щодня збільшуючи дозу на 2 краплі, дійти до 15 крапель за раз. Далі вживати настоянку у такій дозі протягом місяця. Після цього зробити УЗО. Впевнена, що міому не виявлять.

Упоратися з нетриманням сечі й гемороєм допоможе проста вправа. Треба вдихнути, максимально підібрати живіт, з силою напружити м’язи анусу, мов би хочете втягнути його всередину, й утримувати це положення 8-10 секунд. Після цього розслабитися й видихнути. Повторити не менше 10 разів поспіль. Виконувати вправу можна лежачи, сидячи, стоячи й навіть під час ходьби, головне — не забувати витрачати на її виконання по 20-30 хвилин на день. З часом геморой і нетримання сечі перестануть мучити.

Пам’ять значно поліпшиться, якщо залити в скляному посуді 0,5 л горілки 30 г сухого коріння оману, витримати 10-12 днів у темному місці при кімнатній температурі, процідити і вживати по 25 мл настоянки до закінчення, розбавляючи її наполовину водою, вранці натщесерце та ввечері перед сном.

Щоб нормалізувати роботу шлунково-кишкового тракту, потрібно тричі на день розчиняти в 1/3 склянки теплої кип’яченої води 1 ст.л. крохмалю й випивати розчин за 15 хвилин до їди. Курс лікування — 2-3 тижні.

Із повагою — Олександра Опанасівна Терещенко, Полтавська обл.