Здрастуй, «Бабушка»!

Знову хочу ознайомити з народними методами зцілення.

Зупинити в початковій стадії розвиток онкозахворювання, впоратися зі стенокардією (грудна жаба) й задишкою допоможе цибулевий суп. Потрібно велику цибулину, не очищаючи від лушпиння, подрібнити, просмажити на соняшниковій олії до золотистого кольору, потім залити смажену цибулю 0,5 л холодної води й проварити після закипання 15-20 хвилин. Влити у відвар 0,5 л будь-якого насиченого овочевого бульйону, ретельно перемішати, процідити й пити по склянці 4 рази на день до стабільного поліпшення стану здоров’я, а при онконедузі — не менше року.

За 2-3 дні герпес мине, якщо кілька разів на день опускати на 10-15 секунд у гарячий свіжозаварений міцний чорний чай чайну ложечку й прикладати її до місця висипання.
Щоб зупинити прогресування склеротичної форми гіпертонії, треба 2 великих головки часнику очистити від лушпиння, подрібнити до кашки й залити 250 мл горілки. Витримати 10 днів у темному місці при кімнатній температурі, процідити і вживати по 1 ст.л. настоянки, розчиняючи в 30 мл води, тричі на день за 10-15 хвилин до їди. Курс лікування — 3 тижні.

Швидко угамувати головний біль вдасться, якщо обкласти потилицю, скроні, лоб свіжим листям капусти й туго обв’язати голову хусткою. При частому головному болі потрібно залити склянкою окропу щіпку сухого подрібненого листя м’яти, настояти 10 хвилин, процідити і вживати по 1 ст.л. настою тричі на день через 1-2 години після їди. Курс лікування — 1-2 тижні.

Перцевий пластир позбавить суглобового болю й відновить рухливість суглобів. Його потрібно прикріпити на болісне місце і не знімати 5 днів. Потім зняти, зробити на 24 години перерву й знову на 5 днів прикріпити. Знову добу відпочити й ще на 5 днів накласти пластир на хворий суглоб.

Кровотеча при порізі зупиниться, якщо рану присипати картопляним крохмалем.

Із повагою — Олександра Опанасівна Терещенко, Полтавська обл.