Здрастуй, «Бабушка»!

Я не екстрасенс, не біоенерготерапевт, не маг, а просто — людина, котра захоплюється народною медициною. У мене вища освіта й багатий життєвий досвід. Про «Бабушку» чув давно, а ось читати не доводилося, доки випадково не побачив паперовий номер видання, а потім і з сайтом babushka.net.ua ознайомився. Газета мені дуже сподобалася, тому вирішив поділитися на її сторінках і своїми знаннями.

Багато років уся моя сім’я, родичі й друзі готують і вживають ферментовані чаї. Вони досить смачні й дуже корисні. Рецептом одного такого чаю, що позитивно діє на серцево-судинну систему, зміцнює імунітет, позбавляє авітамінозу й занепаду сил, вирішив поділитися.

Для приготування цілющого напою використовую листя груші, малини, вишні, м’яти, меліси, суниці й смородини, квіткові пелюстки троянди, соняшнику й чорнобривців. Наповнюю довільно всією цією рослинною масою поліетиленовий пакет, зав’язую його й пров’ялюю 5 годин. Далі висипаю все в емальовану каструлю й вимішую, як тісто. Потім беру потрохи приготовленої суміші й прокачую із зусиллям кілька разів між долонями, доки суміш не стане злегка липкою від соку, що виступив. Таким чином виготовляю рулетики довжиною до 7 см й завтовшки 1-2 см. Розрізаю їх упоперек, роблячи розрізи через кожні 0,5-1 см, й дуже щільно наповнюю подрібненою сировиною скляну банку. Накриваю шийку банки щільною вологою лляною тканиною, закупорюю поліетиленовою кришкою й витримую 18-24 години при кімнатній температурі. Далі розкладаю проферментовану таким чином масу шаром в 0,5-1 см на деко, застелене папером для випікання, й акуратно розпушую, щоб не було грудочок. Потім сушу в заздалегідь нагрітій духовці протягом 10-40 хвилин (тривалість сушки залежить від товщини шару). Кожні 5 хвилин усе перемішую. Коли основна частина рослинної маси починає ламатися, а не роздавлюватися, дістаю деко з духовки й досушую все 10-20 хвилин при кімнатній температурі. Готовий ферментований чай заварюю, як звичайний, і п’ю, насолоджуючись смаком напою. Вживаю його по склянці кілька разів на день і почуваюся прекрасно. Зберігаю приготовлену заварку в паперових пакетах або коробках у сухому темному місці.

Із повагою — Олександр Володимирович Головков