Здрастуй, «Бабушка»!

Хочу розповісти читачам одну цікаву історію, яка сталася з мамою моєї подруги.

Їй уже 88 років і останні десять бабуся через трофічну виразку, що утворилася у неї на нозі, ледве пересувалася. Біль та страждання, які випробовувала літня жінка, неможливо описати. Вона перепробувала сотні способів лікування, включаючи новітні медичні препарати, але рана лише на деякий час затягувалася тонкою плівочкою, а почервоніня та припухлість навколо виразки взагалі не зникали.

Її дочка вже замучилася з нею, не бачачи надії на одужання. Та ось якось вона зустріла свого однокурсника, котрий захоплюється нетрадиційною медициною, і в розмові з ним згадала про проблеми своєї мами. Чоловік уважно вислухав, а потім порекомендував випробувати один лікувальний спосіб. Він був такий простий, що його однокурсниця не дуже в нього повірила, але, оскільки це лікування не потребує коштів і абсолютно нешкідливе, вирішила його випробувати.

А треба було зібрати, коли з’являться перші приморозки й почнеться рясний листопад, листя шовковиці, добре висушити його в духовці, а потім заливати по 4-5 сухих листочків 300 мл охолодженого до 90°С окропу, настоювати півгодини, проціджувати й випивати настій за 2-3 рази. Пити шовковичний чай таким чином, не вживаючи більше ніяких напоїв, по 1,5-2 л на день. Вживати його без цукру, меду й інших смакових добавок.

Пила бабуся цілющий напій усю зиму й трофічна виразка в неї повністю загоїлася. Окрім цього, вживання шовковичного чаю сприяло очищенню організму від токсинів, зміцненню судин, а ще подруга моєї мами завдяки йому позбулася сезонної алергії. Та і загальне самопочуття її настільки поліпшилося, що вона ціле літо прожила на дачі, щодня порпаючись на городі.

Тож, добрі люди, не пропустіть перші приморозки, щоб вчасно зібрати листя шовковиці, а потім готуйте з нього чай, пийте його й багато проблем зі здоров’ям вам вдасться вирішити.

Із повагою — Наталія Григорівна Лещенко, м. Полтава