Здрастуй, «Бабушка»!

Цього разу свої рецепти адресую чоловікам.

У багатьох представників сильної статі у зв’язку з віком і з деяких інших причин слабшає потенція й вони досить тяжко це переносять. Відновити їм чоловічу силу й уникнути імпотенції допоможе свіжа яловича печінка (інша не підходить!). Вранці 250 г печінки потрібно легенько обсмажити на сковорідці разом із квітками календули та насінням безсмерток, потім додати трохи мускатного горіха і з’їсти цю печінку з кров’ю без нічого. Снідаючи так щодня, незабаром забудете про свою проблему.

Ефективно пропустити через м’ясорубку півсклянки коріння пастернаку, залити отриману масу склянкою окропу і прокип’ятити 10 хвилин на слабкому вогні. Витримати до повного охолодження, додати у відвар, не проціджуючи його, 3 ст.л. насіння пастернаку, влити склянку вина «Кагор» і залишити на 14 днів у холодному місці. Процідити і вживати по 2 ст.л. настою вранці та ввечері за 40 хвилин до їди.

Дуже добре перетерти до порошку і змішати по 1 ч.л. насіння чорної редьки, адам-трави (зозулині чобітки) й цибулі пори, по 1 ст.л. насіння кропиви й моркви жовтої (всьому згаданому вище насінню має бути не більше року), залити суміш склянкою олії і настояти 14 днів у теплому місці. Вживати готову олію до закінчення по 1 ст.л. 4 рази на день. Потенція відновиться.

Тепер хочу допомогти тим, хто страждає від подагри. Щоб упоратися із захворюванням, потрібно помістити в таз хороший пучок сіна, жменю сухого бадилля моркви, півсклянки гірчиці в порошку й залити все окропом. Настояти до терпимо гарячої температури, опустити в таз ноги, прикрити його ковдрою й посидіти так до охолодження настою. Курс лікування — 10-15 процедур.

Із повагою — Світлана Веремєєнко, м. Луганськ