Здрастуй, «Бабушка»!

Народній медицині відомо багато методів оздоровлення. Деякими з них хочу поділитися.

Тим, хто страждає від жовчнокам’яної хвороби, раджу вирізати зі свіжої здорової домашньої курки (тільки не від півня!) жовчний міхур, захопивши краї печінки, потім добре поїсти й проковтнути пухир сирим. Повторити процедуру через тиждень. Більше ви про свою недугу не згадаєте.

Свого часу через проблеми з дихальними шляхами мене турбувала біль у спині. Я її зігрівала, змащувала різними знеболювальними мазями, але поліпшення не наставало. Тоді вирішила пролікуватися живицею сосни. Ковтала її тричі на день по шматочку розміром із великий ніготь і через 5 днів повністю одужала.

З успіхом застосовують соснову живицю для загоєння забиття, трофічних виразок і гнійних ран. Потрібно 1 частину за об’ємом подрібненої живиці ретельно перемішати на водяній бані з двома частинами гусячого жиру, а потім обробляти приготовленою маззю проблемні місця та робити з нею примочки й компреси.

Один мій знайомий випадково впав у криницю і, доки його знайшли й витягнули, пробув там 8 годин. Через переохолодження його паралізувало. Тоді дружині знайомого порадили набрати в лісі відро мурашок разом із мурашиною купою, запарити їх окропом, висипати у ванну з гарячою водою, помістити в неї чоловіка так, щоб вода йому доходила лише до рівня серця і нехай він полежить у ній 15-20 хвилин. Процедуру виконувати на ніч. Знайомому вистачило кількох таких щовечірніх ванн, щоб позбутися паралічу.

Якось я, добре попрацювавши біля будинку, дуже зголодніла й вирішила втамувати голод консервованим домашнім салатом. З’їла його з апетитом і через деякий час відчула слабкість, у мене виникли пелена перед очима, спазми шлунка, озноб і діарея (пронос), а також порушилася координація рухів. Загалом — усі ознаки харчового отруєння. Відразу звернулася до Господа зі словами «Ісусе, Сине Божий, помилуй мя!» і стала промивати шлунок. З цією метою випила один за другим кілька кухлів теплої води й викликала блювоту. Моє самопочуття значно поліпшилося. Після цього добу нічого не вживала, а пила тільки теплу кип’ячену воду й неміцний солодкий чай. Другого дня з’їла на сніданок не наваристий курячий бульйон, в обід — протертий овочевий суп із рисом, а на вечерю — фруктовий кисіль. Так поступово перейшла до звичайного харчування.

Ось і все, про що хотіла розповісти. Будьте здорові.

Із повагою — Галина Іванівна Давиденко, Сумська обл.