Здрастуй, «Бабушка»!

Поспішаю і я поділитися деяким досвідом.

До останнього часу в мене щороку з настанням холодів на лівому стегні, в районі гомілковостопних суглобів і в сідничній складці біля куприку ставала шорсткою шкіра. При цьому ні свербіння, ні біль у місцях шорсткості не турбували. Ще біля нігтя великого пальця з’являлася задирка, яка спричиняла біль, як тільки щось доводилося брати цією рукою. Щоб не так було боляче, я заклеював останню фалангу бактерицидним пластиром. Із настанням тепла шорсткість та задирка зникали.

Мені — 87 років, тому все, що зі мною відбувалося, я вважав старечими проявами і якось із цим змирився.

У 2014 році з настанням холодів шорсткість та задирка, як завжди, знову з’явилися, але буквально через 2 дні зникли. Відразу став думати, що цьому сприяло. Якраз у цей час я проходив курс лікування ендартериїту, тому вирішив проглянути інструкції до використовуваних мною медпрепаратів. Виявилося, що деякі із них у вигляді побічних реакцій могли провокувати свербіння, але його не було, а ось в інструкції до нікотинової кислоти писалося, що нею лікують пелагру. Поцікавився, що це за недуга, і ось в енциклопедії прочитав, що пелагра — це захворювання, обумовлене недоліком в організмі нікотинової кислоти та деяких вітамінів групи В. Також хвороба може виникнути внаслідок одноманітного харчування деякими зерновими. Проявляється у вигляді почервоніння й шорсткості деяких ділянок шкіри. Усе це повністю відповідало тому, що зі мною відбувалося. Ще було написано, що пелагра провокує нервові та психічні розлади. Слава Богу, цього у мене не було.

Лікують недугу нікотиновою кислотою, яку рекомендується вводити внутрішньом’язово 1-2 рази на день протягом 10-15 днів. Я став робити ін’єкції і вже у холодний період кінця 2014 року та початку 2015 пелагра мене не турбувала.

Ефективно при цій недузі помістити в емальований посуд по 50 г сої та свинячої печінки, довести до кипіння, проварити 1-2 години на слабкому вогні, трохи посолити відвар і з’їсти приготовлені сою й печінку, запиваючи відваром. Курс лікування — 2 тижні.

Щоб надалі уникнути проявів пелагри, потрібно регулярно їсти м’ясо, молоко, коров’ячий та твердий сир, приготовлені з гречки, сочевиці, квасолі та грибів страви.

Із повагою — Михайло Володимирович Крепс, м. Київ