Здрастуй, «Бабушка»!

Хочу розповісти, як не втратити здатність зберігати у своїй пам’яті потрібну інформацію.

Пам’ять — це здатність головного мозку до запам’ятовування, збереження і відтворення отриманої ним інформації.

Існує два види пам’яті: короткочасна (оперативна) й довготривала, індивідуальна. У кожної людини вона неповторна.

Всяка інформація, що сприймається, спочатку накопичується в зоні короткочасного перебування пам’яті. Ця пам’ять утримує відомості про подразник 30-40 хвилин, після чого частина інформації переходить у довготривалу пам’ять, а щоб вона уся була закладена на довгий час у пам’яті, треба неабияк потрудитися, тобто багаторазово повторювати те, що запам’ятовуєте. Нині все важче це робити, оскільки мозок сучасної людини щодня перевантажується різного роду інформацією, що негативно впливає на пам’ять. «Та і навіщо людині щось надовго запам’ятовувати, — думає більшість людей, — якщо є комп’ютери?..». Ось накопичується інформація не в людському мозку, а на вінчестері ПК…

У віці до 5-6 років добре працює короткочасна пам’ять, що важливо для навчання. Але, щоб ця інформація закріпилася на довготривалій основі, її треба постійно повторювати. В процесі життя людина втрачає дані йому нейрони і стовбурові клітини, особливо ті, що знаходяться в скроневій частині, а це негативно впливає на процес запам’ятовування. Але якщо пам’ять не перевантажувати, а нормально тренувати, з нею до кінця життя не буде проблем.

Психологи розрізняють кілька видів пам’яті:

Перший — рухова пам’ять, пов’язана із запам’ятовуванням яких-небудь рухів.

Другий — образна (художня), схильна до запам’ятовування чуттєвих образів, предметів, явищ і їх властивостей. Цей вид пам’яті має свої підвиди: зоровий, слуховий, дотиковий.

Третій — словесно-логічна (абстрактна), пов’язана з процесом навчання, де використовуються пізнавання, відтворення думок, понять, підведення висновків і т.п.

Четвертий — емоційна, пов’язана із запам’ятовуванням і відтворенням чуттєвого сприйняття пам’ять.

Сучасне соціальне становище людини в суспільстві призводить до великої кількості стресів, розладів психіки, сну, що посилюється інсультами, інфарктами й вірусними інфекціями, а все це гальмує позитивні циклічні процеси пам’яті. А ось добре вона працює, коли людина постійно накопичує життєву енергію з довкілля, паралельно активно підтримуючи м’язову роботу всього організму. Ще знаменитий мислитель Арістотель організував школу для поліпшення пам’яті. Його учні під час занять гуляли на свіжому повітрі, а він намагався доносити їм під час прогулянок знання, поєднуючи при цьому легкі фізичні навантаження, свіже повітря й активні рухи. І це давало позитивний результат. Багато учнів Арістотеля потім досягли великих успіхів, ставши знаменитими людьми того часу. Набагато пізніше медициною було встановлено, що імпульси, які поступають від напруженої мускулатури, далі прямують у нервову систему, стимулюють роботу головного мозку і допомагають підтримувати здоровий тонус організму. Тож будь-яке помірне фізичне навантаження, чергуючись із розумовою роботою, сприяє поліпшенню пам’яті. Усі фізичні вправи мають бути різноманітними, такими, що впливають на всі групи м’язів.

Дуже важливо для пам’яті постійне насичення мозку киснем. З цією метою треба круглий рік якомога частіше бувати на свіжому повітрі, періодично провітрювати робочі та житлові приміщення.

Тривалість добового сну має бути не менше 7-8 годин. Літнім людям обов’язково одну годину спати вдень.

Тим, хто працює в офісі, бажано кожні 50-60 хвилин робити на 3-5 хвилин перерву.

Досить негативно впливає на пам’ять будь-яка хвороба, а особливо — атеросклероз судин головного мозку, травми голови, інтоксикація організму й стреси. Та варто повністю вилікуватися, як пам’ять відновлюється.

Часто проблеми з пам’яттю виникають після перенесеного інсульту. Це відбувається через ушкодження в головному мозку центрів рахунку. Їх відновлення вимагає проведення довгих і наполегливих тренувань. При спадкових захворюваннях головного мозку і серйозних ушкодженнях черепа застосовують оперативні методи лікування. Людям середнього віку, оскільки до цього вікового періоду знижена швидкість обміну речовин в організмі і психічних процесів, що відбуваються в мозку, тренувати пам’ять треба щодня.
Дуже часто проблеми з пам’яттю викликані негараздами в деяких органах.

Наприклад, при захворюванні нирок відбувається процес інтоксикації в організмі, починає страждати вся серцево-судинна система, через зміни рівня в крові креатиніну (продукт обміну білків, що виводиться з організму з сечею) робота організму загальмовується, спостерігаються розлад пам’яті, забудькуватість і неуважність. Тому, щоб бути при повному розумі, нирки потрібно постійно оздоровлювати.

Частою причиною збоїв у пам’яті буває поганий стан зубів. Особливо пам’ять погіршується внаслідок втрати корінних зубів, що заважає нормально пережовувати їжу, адже лише завдяки повноцінному жуванню значно покращується кровопостачання головного мозку. Протези, погані зуби і їх недолік призводять до того, що ряд продуктів людина не може вживати, створюючи тим самим певний дефіцит окремих біологічно активних речовин, потрібних головному мозку, внаслідок чого страждає пам’ять.
Також негативно впливає на неї часте вживання страв швидкого приготування, таких як «Мівіна», чисбургери, гамбургери і тому подібні.

Сприяють стабілізації й поліпшенню пам’яті капуста, шпинат, бобові, баклажани, артишок, банани, ківі, апельсини, абрикоси, вишня, журавлина, чорна смородина, чорні родзинки, яблука, волоські горіхи, насіння соняшнику, молочні продукти, яйця, креветки, жирні сорти риб, пісне червоне м’ясо, печінка, морквяний і буряковий соки. Ще корисно часто їсти вівсяну й гречану каші, заправлені кукурудзяною олією. Дуже добре 4-5 разів на тиждень випивати перед сном склянку домашнього кислого молока, пити по 2-3 склянки на тиждень відвару насіння льону й настою імбиру, приготовлених, як чай. Усі фрукти та ягоди треба вживати як свіжими, так і сушеними.

Головний мозок старіє не паралельно зі старінням усього організму. Буває, що навіть у 80-90 років людина має тверезий розум і хорошу пам’ять, а деякі вже в 30-40 років мають проблеми з мисленням і запам’ятовуванням. Основна причина цього — постійне недоотримання з харчуванням необхідних організму мінеральних речовин і вітамінів.

Цінним джерелом провітаміну А, вітамінів В1, В2, В3, С, йоду, мінеральних солей калію, магнію, цинку, марганцю та міді є ягоди червоної горобини, а в ягодах чорноплідної горобини (аронія) багато вітамінів Р, Е, і В9. Йоду ж в аронійових плодах більше, ніж у будь-якій іншій ягоді. Тому раджу нарізати в жовтні горобинових грон із ягодами й вивісити їх на мотузці на горищі. Коли вони висохнуть, потрібно змішати по 0,5 ст.л. ягід червоної та чорної горобини, заздалегідь сполоснувши їх у холодній воді, залити суміш увечері в термосі 1,5 склянками окропу, витримати ніч, а вранці процідити і вживати по 1 ст.л. настою, додаючи за смаком мед, тричі на день. Останній раз прийняти його за півгодини до сну. Таким чином ви наситите організм необхідними корисними речовинами і значно зміцните пам’ять.

Вживана їжа впливає і на об’єм головного мозку. У тих, хто правильно харчується, він на 15-20% більший, ніж у тих, хто не стежить за своїм раціоном. Доведено, що солодощі, які містять багато фруктози, заспокоюють нерви, але однозначно погіршують пам’ять, оскільки в них практично немає потрібних для живлення структур головного мозку біологічних речовин, ось і виходить, що часте перекушування булочками, печивом, цукерками і кавою провокує голод пам’яті.

Оскільки багато хто цікавиться БАДами (біологічно активними добавками) й аптечними препаратами, використовуваними для поліпшення пам’яті, хочу приділити цим засобам трохи уваги.

БАДи хоч і високотехнологічні, й виготовлені з натуральної сировини, але їх інгредієнти сполучені за допомогою хімічних формул, тому цілісного продукту з них не виходить і ця синтезована продукція не сприймається організмом як натуральна і повністю ним не засвоюється. Основне призначення БАДів — корекція добових раціонів харчування, а насправді, через вміст у них кофеїну, регулювальників обміну речовин й амінокислот, вони тільки навантажують організм.

Аптечні препарати зі стимуляції пам’яті взагалі розроблялися для лікування хвороби Альцгеймера, синдрому дефіциту уваги й гіперактивності у дітей. Але їх дія на організм до кінця не вивчена, тому вони можуть викликати психічну залежність, їх уживання провокує перепади настрою, дратівливість й інші негативні чинники.

Краще замість БАДів і аптечних препаратів для відновлення частково втраченої пам’яті проводити її тренування. Сприяють поліпшенню пам’яті вивчення іноземної мови, розгадування кросвордів та ребусів, заучування віршів, гра в шахи, заняття улюбленою справою, вирощування квітів, малювання, спілкування з цікавими людьми. Увечері корисно легко, без напруги, згадувати, як провели день, з ким спілкувалися, будувати плани на завтра. Йдучи по вулиці, запам’ятовуйте окремі деталі: де знаходиться який будинок, скільки в ньому поверхів і так далі. Інтенсивно працює мозок на запам’ятовування до 8-10 годин на добу, так що марно його не перевантажуйте.

У більшості народних засобів для поліпшення пам’яті одним із компонентів є цукор. Я рекомендую замінювати його медом, оскільки цукор сприяє окисленню організму, за рахунок чого виникає внутрішній дисбаланс між кислотним і лужним середовищем. Ще цукор не розщеплюється слиною, не всмоктується в ротовій порожнині й шлунку, потрапляючи прямо в тонкий кишечник і кров, а далі — в печінку. Остання не може повністю його розщепити, оскільки природою печінка запрограмована на розщеплення вуглеводів, у яких ланцюжок складається із 6 молекул вуглецю, а в цукрі в цьому ланцюжку всього 5 молекул. У результаті не розщеплений цукор перетворюється в моносахариди, які печінка починає накопичувати, і на піровиноградну кислоту, а вона — отрута для нервової системи. При переповнюванні ними печінка викидає їх у кров’яне русло, яке складує їх уже в організмі, в місцях, що менше всього піддаються фізичному навантаженню, тобто в ділянці живота, в плечах, стегнах, грудях, а також у вигляді целюліту навколо серця, нирок і інших органів. У результаті з’являються огрядність і психічні розлади. Але головне — цукор не перетворюється на глюкозу, якою живиться головний мозок. Як наслідок, замість поліпшення, відбувається погіршення пам’яті.

Для її поліпшення дуже добре заповнити емальований посуд на 1,5 л до половини об’єму коротко порізаними молодими сосновими гілками, додати подрібнений разом зі шкіркою, але без кісточок лимон, залити доверху водою, довести до кипіння й прокип’ятити 5 хвилин на слабкому вогні. Після охолодження відвару до 500С розчинити в ньому 10 ст.л. меду, вилити його в посуд із темного скла й залишити на 4 години в темному місці при кімнатній температурі. Потім процідити і вживати настій по 1 ст.л. до закінчення перед вечерею.
Непогано 1 ст.л. подрібненої всієї рослини травневої кульбаби залити в емальованому посуді 300 мл окропу, прокип’ятити 5 хвилин на слабкому вогні, настояти 1 годину, процідити, розчинити в настої 1 ст.л. меду і вживати по 1 ст.л. тричі на день за півгодини до їди. Можна двічі на день за 30 хвилин до їди вживати по 15 мл свіжовичавленого соку кульбаби й 0,5 ч.л. меду, розчинених в 1 ст.л. кип’яченої води.

Пам’ять поліпшиться, якщо подрібнити й змішати середнього розміру цибулину, 3 зубчики часнику, ядра 4 волоських горіхів, 15 родзинок чорного кольору й 2 ст.л. меду, а потім уживати по 1 ч.л. суміші до закінчення двічі на день перед їдою.

Ефективно змішати, заздалегідь подрібнивши, по 2 ч.л. коріння валеріани й лепехи, залити суміш 250 мл води, довести до кипіння, проварити 5-7 хвилин на слабкому вогні, настояти 2 години й процідити. В іншому посуді потрібно змішати по 1 ст.л. подрібненої трави буркуну й елеутерококу, залити суміш 0,5 л води, проварити 15 хвилин після закипання на слабкому вогні 15 хвилин, настояти 1 годину й процідити. Потім змішати обидва відвари, додати по 2 ст.л. подрібнених ядер волоських горіхів і меду, по 1 ч.л. подрібненого чорносливу й темних родзинок, ретельно перемішати й пити маленькими ковтками по 1/4 склянки цілющого засобу 5 разів на день. Курс лікування — 10 днів, проводити такі курси 1 раз на 3 місяці.

Корисно подрібнити й змішати за об’ємом 2 частини коріння льовзеї сафлоровидной й 1 частину листя бобівника трилистого, заповнити сумішшю нещільно півлітрову баку, залити доверху 70° спиртом, витримати 10 днів, щодня збовтуючи, в темному місці при кімнатній температурі, процідити і вживати по 20 крапель настоянки двічі на день за півгодини до їди протягом тижня. Після 7 днів перерви повторити лікувальний курс. Зберігати настоянку в прохолодному темному місці.

Поліпшує пам’ять і регулярне вживання настою меліси, приготовленого, як чай. При вживанні додавати в нього за смаком мед.

Так нехай же ваша пам’ять ніколи не знає провалів! Будьте здорові!

Із повагою — Борис Антонович Лебеденко