Здрастуй, «Бабушка»!

Знову готовий допомогти милим жінкам своїми порадами й рекомендаціями.

Тим, хто страждає від частих місячних із укороченим циклом, раджу подрібнити й змішати порівну за об’ємом траву й квітки деревію, коріння валеріани й перстача прямостоячого, залити 4 ч.л. суміші в термосі 400 мл окропу, настояти 2 години, процідити, макуху віджати, довести настій теплою кип’яченою водою до первинного об’єму рідини й випити ковтками протягом дня. Готувати та пити його щодня, починаючи з першого дня місячних і до їх закінчення. Незабаром менструальний цикл нормалізується.

За відсутності місячних півроку й більше потрібно подрібнити й змішати 2 ст.л. квіток полину звичайного (чорнобиль) й 1 ст.л. коріння полину гіркого, залити суміш склянкою холодної води, настояти 8 годин, процідити і вживати по 1 ст.л. настою кожні 3 години до відновлення менструального циклу.

Тепер дам кілька порад жінкам, котрі годують немовлят грудьми й вирішили відлучити малюка від грудей. Сприяють зменшенню лактації компреси на груди з камфорною олією. Робити їх на ніч. Також лактація припиниться, якщо часто рясно змащувати соски свіжовичавленим із трави коронарія зозулин-цвіт соком. Непогано вживати тричі на день по 1 ст.л. свіжовичавленого з трави підмаренника справжнього соку. Можна 1 л соку рослини змішати з 200 мл горілки, законсервувати, а потім уживати суміш соку і горілки так само, як і свіжий сік підмаренника. Ефективно подрібнити й змішати по 5 ст.л. шишок хмелю і листя волоського горіха, залити суміш 1 л окропу, настояти 2 години й двічі на день робити на 2 години з рослинною масою на груди компрес. Кожні 15-20 хвилин змочувати її приготовленим настоєм. Через кілька днів лактація припиниться.
Із повагою — Олександр Григорович Підлісний, Хмельницька обл.