Здрастуй, «Бабушка»!

Впевнений, що будь-яку хворобу, навіть онко, можливо перемогти, головне — прагнути цього, наполегливо підбираючи відповідний варіант вирішення проблеми.

Ефективно при онкозахворюванні подрібнити сухими й помістити в 3 трилітрові банки по 200 г трави чистотілу та листя омели, по 100 г квіток календули й коріння лепехи, залити рослини в кожній банці на 1 см вище рівню 40° самогоном, настояти 3 дні в темному прохолодному місці (не в холодильнику!), а потім долити в кожну банку ще самогону так, щоб він покрив сировину на 2-3 см, й залишити на 7 днів. Після цього вживати настоянку, не проціджуючи, перші 2 дні по 1 ч.л., а далі — по 1 ст.л. тричі на день за 15-20 хвилин до їди. Коли цілющий засіб у першій банці закінчиться, залити ввечері рослинну масу, що залишилася, 1,5 л окропу, настояти ніч, а вранці процідити, макуху віджати і вживати по 2 ст.л. настою до закінчення тричі на день за 15-20 хвилин до їди. Зберігати його в холодильнику. Так само використати без перерви рідини з другої та третьої банок. Зробити на 3 місяці перерву, а потім повторити лікувальний курс. Проводити такі лікувальні курси з перервами під контролем лікаря в комплексі з призначеними медикаментами до стабільного поліпшення стану здоров’я. Лікування буде успішнішим, якщо висушити й перетерти до порошку кісточки граната, а потім уживати їх кілька разів на день на кінчику ножа, додаючи у вживану їжу.

З успіхом застосовують у народі для зупинки розвитку онконедуги червоні мухомори. Потрібно 20 г сухих грибів залити в скляному посуді 1 л 35-37° самогону, витримати 14 днів у темному прохолодному місці, процідити і вживати настоянку тричі на день за 30 хвилин до їди. Починати її вживання з 1 краплі за раз. Щодня збільшуючи дозу на краплю, дійти до разової дози в 1 ч.л. і вживати настоянку в такій дозі до закінчення. Щоразу запивати її невеликою кількістю води. Після місячної перерви лікувальний курс повторити. Провести з перервами кілька таких курсів.

Щоб не страждати від занепаду сил, треба щоранку випивати натщесерце 200 мл холодної джерельної води, а через 7 хвилин з’їдати одне стигле зеленого кольору яблуко. Перед обідом знову випити 200 мл води, але яблуко через 7 хвилин з’їсти червоне, а перед вечерею після випивання 200 мл води, почекавши 7 хвилин, — жовте. Так робити 10-15 днів поспіль. Швидше досягти позитивного результату вдасться, якщо щоразу розчиняти у вживаній воді свіжовичавлений із одного середнього розміру лимона сік.

Із повагою — Павло Володимирович Загорський, Волинська обл.