Здрастуй, «Бабушка»!

Хочу ознайомити всіх із цілющими властивостями крифеї різнонаправленої. Цей рідкісний представник моховидних зустрічається в південних районах України з кам’янистим ґрунтом, іноді росте на деревах. Цілющої сили крифея набуває восени, коли повністю висохне і її гілочки відпадуть. Бажано заготовляти їх у вересні-жовтні перед настанням холодів. Таким чином ми збережемо рослину, не рвучи її, а збираючи відпалі гілочки. Наступного року крифея знову виросте на тому самому місці. Рослина не терпить варварського ставлення і, як пролісок, вимагає до себе поваги та збереження кореневища.

Крифея допомагає впоратися з панкреатитом, метеоризмом і діареєю (пронос), вона нормалізує рівень цукру в крові при цукровому діабеті, а також поліпшує роботу підшлункової залози, травного й шлунково-кишкового тракту. Рослина не отруйна, нею навіть дітей можна лікувати.

На курс лікування, який триває 1,5 місяця, хоча вже після 1-2 тижнів уживання настою крифеї стан здоров’я значно поліпшується, використовують 4-5 сухих гілочок рослини. Їх перетирають до порошку, заливають його 0,5 л дистильованої води й залишають посуд на 2 тижні в темному, прохолодному місці (не в холодильнику!) настоюватися. Періодично його вміст збовтують. Якщо все зроблено правильно, наприкінці настоювання настій повинен набути світло-коньячного кольору. Тепер його можна вживати. Під час загострення хвороб настій уживають по 2 ч.л. 1 раз на 4 дні. Позбувшись загострення, починають пити настій крифеї в такій самій дозі 1-2 рази на день. П’ють його за 15-20 хвилин до їди. Деякі мої знайомі після лікування цим засобом навіть перестали дотримуватися строгої, виснажливої дієти. Нехай же крифея оздоровлює вас, добрі люди, покращуючи тим самим ваш настрій і подовжуючи життя.

Із повагою — Микола Петрович Чорний, АР Крим