Здрастуй, «Бабушка»!

Знову пропоную свої знання та досвід тим, хто має проблеми зі здоров’ям.

Здолати гастрит, оздоровити печінку й шлунково-кишечний тракт допоможе такий засіб. Потрібно подрібнити й змішати за об’ємом 8 частин насіння льону, 3 частини коріння солодки, по 2 частини квіток ромашки, листя подорожнику й м’яти, по 1 частині трави звіробою й парила, залити 1 ст.л. суміші 450 мл окропу, витримати 15 хвилин на киплячій водяній бані, настояти 5-7 годин, процідити й пити по 100-150 мл теплого настою 3-4 рази на день за 15-20 хвилин до їди. Курс лікування — 2-3 тижні. При ентероколіті й загостренні гастриту вживати настій 2-3 дні до 3 л на день. Пити його в ці дні досить часто невеликими порціями.

Тим, хто страждає від фарингіту, раджу ретельно перемішати до отримання однорідної суміші 1 ст.л. аптечної настоянки прополісу й 1 жовток сирого яйця від домашньої курки, потім додати по 1 ч.л. рідкого меду й розтопленого вершкового масла, влити склянку гарячого молока, знову перемішати й випити цей цілющий засіб невеликими ковтками, немов би обполіскуючи ним горло. Готувати та пити його 3-4 рази на день до стабільного поліпшення стану здоров’я.

При початковій стадії катаракти потрібно зі стиглого яблука сорту «Антонівка» чи «Симеренко» зрізати частину з хвостиком, вирізати в більшій частині отвір і помістити в нього 1 ст.л. травневого меду. Прикрити зверху частиною яблука з хвостиком, поставити яблуко в склянку й витримати 3-4 дні на підвіконні. За цей час на дні склянки збереться яблучно-медова рідина. Її треба злити у флакон і поставити на зберігання до холодильнику. Після цього 1 ч.л. цілющого засобу розчинити в 5 ч.л. дистильованої води й закапувати в кожне око по 1 краплі приготовленого розчину тричі на день протягом тижня. Потім 1 ч.л. яблучно-медової рідини потрібно розчинити в 3 ч.л. води й 7 днів закапувати в очі цей розчин. Далі 1 ч.л. соку розчинити в 1 ч.л. води й тричі на день протягом 7-14 днів закапувати в кожне око по 1 краплі цього розчину.

Люди добрі, зцілюйтеся з Божою допомогою.

Із повагою — Ніна Миколаївна, м. Полтава