Здрастуй, «Бабушка»!

Щиро вірю, що зцілитися може кожен, головне — невпинно йти до наміченої мети, правильно застосовуючи методи оздоровлення.

При пієлонефриті потрібно зрізати з гарбуза верхівку з хвостиком, вибрати з плоду насіння разом із волокнами і засипати всередину 250 г цукру. Влити 250 мл соняшникової олії, накрити гарбуз зрізаною верхівкою, поставити на деко з високими бортиками й спекти в духовці до м’якості. Вийняти, остудити, подрібнити все до кашки і вживати по 1 ст.л. тричі на день протягом місяця. Зберігати цілющий засіб в банках у холодильнику.

Для усунення міжхребцевої грижі потрібно довести до кипіння на киплячій водяній бані 150 г свинячого смальцю, додати в киплячий смалець 2 ст.л. подрібненого жовтого воску, 1 ст.л. ялицевої олії й витримати, постійно помішуючи, до отримання однорідної маси. Коли вона трохи охолоне, додати, помішуючи, 1 ст.л. аптечного скипидару. Готовою маззю розтирати на ніч від шиї до куприка хребет, тепло укутуватися й спати так до ранку. Курс лікування — 1-3 місяці.

Цистит перестане турбувати, якщо розчинити в 1 л води 2-3 г муміє й пити по 165 мл розчину двічі на день. Кожних 3 дні готувати свіжий. Окрім цього, треба розчинити ввечері 0,2 г муміє в 1/2 ч.л. молока, просочити розчином марлевий тампон і ввести його в анальний отвір. Лікуватися таким чином до стабільного поліпшення стану здоров’я. Ефективно при циститі щовечора приймати гарячу ванну. Лежати в ній, скільки зможете витримати. У міру охолодження доливати гарячу воду. Після ванни швидко витертися, надіти теплу білизну й відразу лягти в ліжко. Так робити приблизно місяць. Ні в якому разі під час лікування не їсти гострого й не пити спиртного. Ноги постійно тримати в теплі.

Якщо щодня протягом місяця з’їдати не менше 10 ягід червоної горобини, можна на кілька років забути про остеохондроз.

Тим, хто страждає від геморою й тріщин у прямій кишці, раджу помістити в капронову кришку мед, додати до нього таку саму клькість за об’ємом свіжовичавленого з листя три-, п’ятирічного алое соку, перемішати до повного розчинення меду, ретельно просочити сумішшю тампон, зроблений із складеної вчетверо марлі й товстого шару вати, і ввести його, заздалегідь підмившись із господарським милом, у задній прохід. Витягнути не раніше, ніж через 2 години. В цей час не сідати й не лягати. Виконувати процедуру двічі-тричі на день. Курс лікування — 2-4 тижні. Бажаю всім швидкого одужання.

Із повагою — Лілія Леонтіївна Пасько, Львівська обл.