Здрастуй, «Бабушка»!

Ніколи не приховую своїх знань, а завжди намагаюся донести їх читачам сайту.

Тим, хто страждає від епілепсії, раджу регулярно, кілька разів на день, виконувати дихальну гімнастику. Треба при вдиху набрати якомога більше повітря, затримати на 2-3 секунди дихання, а потім повільно видихнути. І так зробити 5-6 разів поспіль. Така гімнастика дозволить значно зменшити частоту нападів, а незабаром і зовсім позбавить недуги.

Старечу слабкість здолає вівсяний відвар. Потрібно склянку неочищених зерен вівса залити в емальованому посуді 1 л води, проварити на слабкому вогні до викіпання половини об’єму рідини, процідити, влити у відвар таку саму кількість за об’ємом молока, знову довести до кипіння, розчинити у відварі 4 ч.л. меду й пити по 1 склянці 4 рази на день у будь-який час дня. Курс лікування — 3 тижні.

Для усунення тромбозу треба залити 400 мл окропу 2 ч.л. подрібнених квіток календули, настояти 1 годину, процідити й пити по 100 мл настою 4 рази на день за 15 хвилин до їди протягом місяця. Далі щодня, до стабільного поліпшення стану здоров’я, вживати по склянці цілющого засобу. Настій постійно готувати свіжий.
Щоб угамувати біль у попереку, потрібно розчинити в 200 мл горілки 2 ст.л. меду й розтерти розчином болісне місце. Після цього полежати 15-20 хвилин.

Із повагою — Олександра Опанасівна Терещенко, Полтавська обл.