Здрастуй, «Бабушка»!

Багато разів переконувався, що розвиток онкологічних захворювань можна зупинити, застосовуючи в лікуванні народні методи.

Дуже добре протистоїть онконедузі буряковий сік. Готують його з червоного буряка і п’ють теплим по 100 мл 5 разів на день за 15 хвилин до їди і обов’язково о 3-4 годині ночі. Запивають буряковий сік будь-яким іншим соком або заїдають чорним хлібом, квашеними помідорами чи квашеною капустою. Після віджимання буряковий сік повинен 1-2 години відстоятися. Тільки потім його можна пити. При лікуванні соком буряка треба повністю відмовитися від м’ясного й щодня удень або ввечері з’їдати 200 г вареного буряка.

Непогано при онкозахворюванні використовувати з терапевтичною метою морквяний сік. Його вживання підвищує захисні сили організму й тим самим сприяє одужанню. П’ють морквяний сік, залежно від ступеня хвороби, від 0,5 л до 3 л на день. При лікуванні ним треба виключити з раціону цукор, крохмаль і все борошняне. Вживають морквяний сік по 400 мл за раз. Можна змішати за об’ємом 2/3 свіжовичавленого соку моркви й 1/3 соки шпинату й випивати відразу 400 мл цієї сокової суміші.

При раку будь-якої локалізації в народі для зцілення з успіхом застосовують суміш, що має назву «сім склянок». Потрібно змішати по 250 мл вина «Кагор», натуральних соків моркви, червоного буряка, чорної редьки, часнику й лимона, розчинити в цій суміші 250 г якісного меду і вживати по 1 ст.л. розчину до закінчення 3-4 рази на день перед їдою. Щоразу розчиняти цілющий засіб у 50 мл води. Після 3-4 тижнів перерви повторити лікувальний курс. Упродовж року провести з перервами не менше 5 таких курсів. Замість «семи склянок» можна пити плодову настоянку. Для цього потрібно плодами вишні чи сливи без кісточок наповнити скляну ємність, залити горілкою по рівню плодів, засипати цукром (на 1 л горілки брати 1 кг цукру) і витримати при кімнатній температурі до закінчення бродіння. Процідити і вживати по 1 ст.л. так само, як і суміш «сім склянок».

Муміє при онкологічних захворюваннях діє як засіб, що підвищує імунітет. Щоб визначити його якість, муміє треба пом’яти. Чисте швидко розм’якшується, а те, що з домішками, залишається твердим. Найбільш якісне муміє має чорний колір, м’яку консистенцію й блискучу поверхню. Добре розчиняється у воді.

При білокрів’ї (лейкоз, лейкемія) муміє вживають курсами по 30 днів. Всього проводять 3 таких курси з десятиденними перервами між ними. Перші 10 днів уживають муміє по 0,2 г, потім десятиденку — по 0,3 г і ще декаду — по 0,4 грами. Вживають його у досвітку натщесерце за годину-півтори до сніданку, перед обідом та на ніч через 2-3 години після вечері.

Щоб зміцнити імунітет, перші 10 днів 2 г муміє розчиняють у 10 ст.л. теплої кип’яченої води і вживають по 1 ст.л. розчину вранці натщесерце. Роблять на 5 днів перерву, а потім 2 г муміє розчиняють у 10 ст.л. теплої кип’яченої води і вживають цей розчин по 1 ст.л. вранці натщесерце, а ще 2 г цілющого засобу розчиняють у 10 ст.л. рідкого меду і вживають медовий розчин по 1 ст.л. через 3-4 години після вечері. Лікуються таким чином ще 10 днів. Після десятиденної перерви вживають 10 днів уранці натщесерце по 0,2 г водного й через 3-4 години після вечері по 0,2 г медового розчину муміє. Роблять десятиденну перерву і повторюють лікувальний курс. Проводять з перервами 4 таких курси.

Всі онкологічні захворювання відмінно приборкуються настоянкою болиголову, але найбільш ефективне її використання при раку молочних залоз, передміхурової залози, шлунка, легень, головного та спинного мозку.

Для приготування лікувального засобу свіжими подрібненими квітками болиголову прямо в полі наповнюють на 3/4 об’єму скляну банку, відразу заливають доверху 700 спиртом, герметично закупорюють банку і витримують 18 днів у темному прохолодному місці. Зберігають настоянку в скляних банках, закритих герметично бляшаними кришками, або в пляшках, що закриваються щільно капроновою пробкою.
Її вживають о 6.00 натщесерце за годину до сніданку, а потім об 11.00, 16.00 і о 21.00, не раніше, ніж через 2 години після їди. Починають уживання настоянки з 1 краплі за раз. Щодня збільшуючи дозу на 1 краплю, доходять до 40 крапель за раз, а потім, зменшуючи щодня по краплі, повертаються до дози в 1 краплю. Таким чином курс лікування займе 80 днів. Після десятиденної перерви його повторити. Провести з перервами кілька таких курсів. Настоянку болиголову крапають піпеткою в сиру воду. Дозу від 1 до 13 крапель уживають із 100 мл води, від 13 до 26 крапель — із 150 мл, від 26 до 40 крапель — із 200 мл води і від 40 до 50 крапель — із 250 мл води.

Це загальні рекомендації, а оскільки вік і стан кожного хворого вимагають індивідуального підходу, максимальну дозу вживання настоянки болиголову потрібно підбирати самостійно, орієнтуючись на своє самопочуття. Можна починати вживання цього цілющого засобу з 3 крапель за раз, збільшуючи щодня дозу на 3 краплі. Максимальна кількість крапель визначається індивідуально. Дозу плавно збільшують до появи нудоти, блювоти, головного болю чи проносу. Це може бути і 60, і 260 крапель настоянки. При виникненні згаданих вище неприємних симптомів слід выдразу припинити вживання настоянки болиголову, промити кишечник клізмою, проковтнути 15 пігулок активованого вугілля й випити холодний міцний чай. Через 3 дні знизити дозу крапель болиголову і продовжити лікування. Трохи згодом обов’язково здати загальний аналіз крові.

Непогано провести один курс лікування настоянкою болиголову, а один — настоянкою аконіту джунгарського. Щоб її приготувати, 2 г сухого подрібненого коріння аконіту заливають 2 л натурального червоного солодкого вина і залишають все на 28 днів у теплому місці. Після цього проціджують і вживають настоянку тричі на день за 1 годину до їди. Починають уживання з 1 краплі за раз. Щодня збільшуючи дозу на 1 краплю, доходять до 20 крапель за раз, а потім, зменшуючи щодня по краплі, повертаються до дози в 1 краплю. Дозу від 1 до 10 крапель уживають із 100 мл води, а від 11 до 20 крапель — із 200 мл води.

Можна вживати настоянку болиголову о 8.00, 12.00, 16.00 і 20.00, розчиняючи щоразу в 50 мл води, 4 дні по 1 краплі, 4 — по 2 краплі, 4 — по 3 краплі, 4 — по 4 краплі і 4 дні — по 5 крапель. Потім у зворотному порядку: 4 дні — по 5 крапель, 4 — по 4 краплі, 4 — по 3 краплі, 4 — по 2 краплі і 4 дні — по 1 краплі. Щоразу через 2 години після вживання настоянки болиголову вживати з 50 мл води по 1 ст.л. настоянки вовчого тіла болотного (заповнити літрову банку на 1/3 об’єму сухим коренем рослини, залити доверху 60° горілкою, закрити щільно посуд кришкою і залишити на 3 тижні, добре укутавши, в теплому місці. Після цього процідити). Зробити на 10 днів перерву і повторити лікувальний курс. Лікуватися такими курсами з перервами до стабільного поліпшення стану здоров’я. Окрім уживання всередину, при раку матки, кишечнику, шлунка роблять із настоянкою болиголову (12 крапель настоянки розчиняють у 100 мл теплої води) на ніч протягом 25 днів вагінальні зрошування та мікроклізми в пряму кишку. Починати лікування рослинними настоянками на ущербний місяць після повні.

Оздоровленню опорно-рухового апарату при раку сприяють гриб мухомор, коріння вовчого тіла, живокосту, чорнокореня й аконіту, як знеболювальне діють трава блекоти й насіння дурману, безпричинний страх і депресію усувають коренем півонії незвичайної, травою синюхи голубої та ягодами пасльону чорного, а для нормалізації зниженого тиску використовують листя татарнику, коріння головатеню й траву ефедри. Всі компоненти, заздалегідь подрібнивши, змішують порівну за об’ємом, потім 1-1,5 ст.л. суміші заливають склянкою окропу, через 30-40 хвилин проціджують, доводять настій окропом до первинного об’єму рідини і п’ють по 1/3 склянки тричі на день.

Прискорює лікування онкозахворювання одночасне застосування рослинних препаратів і фракції АСД- 2, яку можна придбати у ветеринарній аптеці. Наприклад, о 7.00 вживають настоянку болиголову, о 7.30 — фракцію АСД- 2, а об 8.00 — настій необхідної для зцілення трав’яної суміші. У 8.20 снідають. О 12.00 знову вживають настоянку болиголову, о 12.30 — АСД- 2, о 13.00 — трав’яний настій, а в 13.20 обідають. О 18.00 повторюють вживання настоянки болиголову, о 18.30 — АСД- 2, о 19.00 — настою трав, а в 19.20 вечеряють.
Флакон із АСД- 2 не розкривати. Зберігати його в холодильнику або в темному прохолодному місці. За необхідності разовим шприцом набирають, проколовши кришку флакона, 2-5 мл фракції, розчиняють її у 50 мл води і випивають розчин. Запивають його 1/4 склянки настою материнки (1 ч.л. трави залити склянкою киплячої води, настояти 40 хвилин і процідити).

Перш ніж почати лікування отрутами, треба провести пробу на чутливість до них організму. Для цього в склянці води розчиняють 1 краплю соку болиголову чи будь-якої іншої отруйної рослини (чистотілу, аконіту, цикути отруйної і так далі) або ж 1 ч.л. вже розведеної в належній пропорції сулеми (голкою середньої величини з боку вушка зачерпнути цю отруту в порошку і розчинити її в 500 мл води). Сулему можна вживати лише при відносно здорових нирках.

Пробу кожної отрути проводити окремо. Склянку приготовленого розчину треба випити ковтками за 12 годин. Якщо буде все нормально, наступного дня рекомендовану для проби дозу розчинити вже в 1/2 склянки води й знову випити розчин за 12 годин. Третього дня, якщо стан здоров’я не погіршиться, розвести ту саму дозу в 1/4 склянки води й так само випити розчин за 12 годин. За відсутності головного болю, запаморочення, загальної слабкості можна приступати до лікування отрутами. Пробу проводити обов’язково, оскільки деякі люди абсолютно не переносять ту чи іншу речовину.

Доведено, що впоратися зі злоякісними пухлинами за допомогою одних ліків не можна. Як мінімум, їх повинно бути три, наприклад, фракція АСД- 2, настоянки болиголову та аконіту.

Якщо до лікування отрутами онкохворий пройшов курс хіміотерапії, треба спочатку хоча б частково вивести цю хімію з організму. Для цього доводять в емальованій каструлі до кипіння 3 л води, відразу засипають в киплячу воду повну склянку лляного насіння і витримують 2-6 годин на киплячій на слабкому вогні водяній бані. Після охолодження п’ють відвар без дозування, випиваючи його не менше 1 л на день. Можна додавати за смаком мед. Вживають цілющий засіб, щодня готуючи свіжий, протягом 2 тижнів. Тим, хто страждає від запору, пити відвар, не проціджуючи, разом із насінням. Це сприяє нормалізації випорожнення.

Результативне лікування раку на початковій стадії мухомором. Потрібно 3 невеликих молодих гриба з капелюшками, що ще не розпустилися, залити в скляному посуді 0,5 л горілки чи самогону, витримати 3 місяці в темному місці при кімнатній температурі, процідити і вживати настоянку, розчиняючи в 50 мл води, о 8.00, 12.00, 16.00 і 20.00 за 30 хвилин до їди. Почати з 1 краплі за раз. Щодня збільшуючи дозу настоянки на краплю, дійти до разової дози в 1 ч.л., а потім, зменшуючи щодня по краплі, повернутися до 1 краплі за раз.

Можна трилітрову банку наповнити щільно капелюшками мухомора (ніжки відрізати дерев’яним ножем!), придавити гриби тягарем, закрити посуд кришкою, залити зверху воском чи парафіном і закопати банку на глибину 70 см у землю. Через 3 місяці викопати й процідити вміст посуду через марлю. Макуху віджати. На 250 мл соку мухоморів додати по 750 мл горілки і почати вживання лікувального засобу. Перший курс вживати його 4 рази на день, розчиняючи в 50 мл води, від 1 до 10 крапель і в зворотному порядку, щодня збільшуючи і, відповідно, зменшуючи дозу на краплю, другий курс — від 1 до 15 крапель і від 15 до 1, а третій курс — від 1 краплі до 25 і від 25 крапель до однієї. Після кожного курсу робити десятиденну перерву. Якщо в процесі лікування з’явилися слабкість, запаморочення, дозу треба зменшити.

Непогано справляється з раком картопля сорту «синьовічка». Треба помістити бульби картоплі в ящик і залишити його в сонячному місці. Через місяць з’являться паростки. Їх слід подрібнити, заповнити подрібненими паростками на 1/3-1/2 об’єму скляну пляшку, залити доверху горілкою і витримати не менше 21 дня в темному місці при кімнатній температурі. Вживати настоянку від 1 до 40 крапель і в зворотному порядку — від 40 до 1 краплі так само, як настоянку болиголову. Після 2-3 днів перерви повторити лікувальний курс. Від 1 до 10 крапель розчиняти настоянку в 50 мл води, від 11 до 30 крапель — у 150 мл води і понад 30 крапель — у 200 мл води. Пити за 30 хвилин до їди. Під час проведення другого курсу довести разову дозу настоянки до 50-60 крапель і знову знизити до однієї краплі за раз, а третій курс уживати цілющий засіб від 1 краплі до 100 за раз і в зворотному порядку — від 100 крапель до однієї.

Запобігає прогресуванню онкозахворювання аптечна настоянка півонії незвичайної. Вживають її по 30-40 крапель, розчиняючи в 50 мл води, тричі на день за 30 хвилин до їди протягом 3 місяців.

Паралельно п’ють, чергуючи кожних 3 дні, настої бадану й чистотілу. Для приготування настою бадану 50 г сухого кореня рослини, подрібненого до розміру гречаної крупи, заливають у термосі 150 мл кип’яченої води, охолодженої до 600С і настоюють 8 годин. Уживають настій, не проціджуючи, по 2-3 ч.л. тричі на день за 1 годину до їди. Кожних 3 дні готують свіжий. Зберігають його в прохолодному місці. Щоб приготувати настій чистотілу, 12 г сухої трави заливають у пляшці з темного скла 0,5 л води і настоюють 10 днів у темному місці при кімнатній температурі. Після проціджування вживають по 1 дес.л. — 1 ст.л. настою, розчиняючи його в 50 мл води, тричі на день за 40 хвилин до їди.

При метастазах у печінку 30 г сухої трави чистотілу заливають в емальованому посуді 500 мл води, доводять до кипіння, відразу знімають каструлю з вогню, а через 10 хвилин проціджують її вміст у пляшку з темного скла. П’ють настій по 100 мл тричі на день за 10 хвилин до їди. Зберігають його в прохолодному місці. Ще рекомендую двічі на день протягом 1,5-2 місяців робити на область пухлини компрес із настоєм бадану. Після місячної перерви курс лікування повторити.

Із повагою — Михайло Васильович Циніка, Молдова