Здрастуй, «Бабушка»!

Пропоную рецепти деяких цілющих засобів.

Тим, хто страждає від трофічних виразок, раджу 1 частину за об’ємом живиці кедра залити 4 частинами нерафінованої олії, витримати на слабкому вогні, постійно помішуючи, до отримання однорідної маси, а потім регулярно змащувати отриманою маззю проблемні місця. Незабаром виразки загояться. Сприяє загоєнню виразок і присипання їх перетертою до порошку живицею кедра.

Цей засіб допоможе при псоріазі. Треба 2 свіжих сирих яйця від домашніх курей збити з 1 ст.л. соняшникової олії та 2 ст.л. оцтової кислоти до утворення однорідної маси й щовечора змащувати отриманою маззю проблемні ділянки шкіри. Робити так регулярно до повного зникнення псоріатичних бляшок. Процес тривалий, але варто потерпіти. Зберігати мазь у скляній банці, закритій кришкою.

При запаленні легень (пневмонія) потрібно змішати склянку цукру, 2 ст.л. меду, 300 г синьої подрібненої цибулі, довести до кипіння, проварити 2 години на слабкому вогні і вживати по 1 ст.л. суміші тричі на день за 15-20 хвилин до їди. Незабаром стан здоров’я поліпшиться.

Із повагою — З.В.Московка, Чернігівська обл.