Здрастуй, «Бабушка»!

Щиро вірю, що досвід моїх знайомих по приборканню недуг допоможе поліпшити стан здоров’я багатьом, хто має подібні проблеми.

Досить неприємне захворювання цукровий діабет. Викликається воно недостатньо ефективною функцією бета-клітин підшлункової залози, що супроводжується зменшенням поступання в кров інсуліну, збільшенням рівня цукру в крові й виділенням його в сечу. Розвиток хвороби призводить до патології всіх органів і систем організму і, як наслідок, призводить до зниження тривалості життя.

Та все ж із діабетом можна жити достатньо довго. Відомо, що інсулін виробляється в бета-клітинах за допомогою реакції синтезу поживних речовин із обов’язковим залученням у цей процес кремнію. Порушення синтезу цього мікроелементу перешкоджає попаданню його в бета-клітини й зниженню внаслідок цього вироблення інсуліну.

Але ж кремній можна подати з водою, яка теж бере участь в обміні речовин. Таким чином більше 10 років утримує в нормі рівень цукру в крові мій знайомий, котрий страждає від цукрового діабету другого типу. Коли одного разу показник цукру в нього досяг 12 одиниць, він вирішив замість медикаментів застосувати для його зниження кремнієву воду. Знайомий заливав у трилітровій банці питною водою кілька шматочків кремнію, настоював 10 днів і пив цю воду замість звичайної, а також готував на ній їду. Робить так і досі й рівень цукру в крові у нього вище норми не піднімається. За його прикладом стали користуватися цим методом багато рідних та друзів знайомого, котрих турбує цукровий діабет, і дуже задоволені результатами.

Кремній в Україні можна знайти на берегах річок у крейдяних відкладеннях. Жінки зазвичай використовують його як вантаж при квашенні в бочках капусти. Тож, діабетики, заготовлюйте цей мінерал, пийте воду, що настоювалася на ньому, й живіть до 100 років і довше.

Багато людей страждає від гіпертонії й гіпотонії. В обох випадках нормалізувати тиск можна за допомогою засобу, яким давно з успіхом користується моя знайома. Їй — 78 років, при підвищенні або зниженні тиску вона відразу заливає склянкою окропу 1 ст.л. сухих, подрібнених квіток червоної конюшини, настоює 1 годину, проціджує і п’є по 0,5 склянки настою двічі на день перед їдою. Щодня готує свіжий. За 1-2 тижні будь-який тиск повертається до норми.

Із повагою — Микола Романович Набок, Харківська обл.