Здрастуй, «Бабушка»!

Мені знову є що запропонувати хворим людям.

Щоб упоратися з аденомою простати, треба вимити, протерти тканиною й пропустити через м’ясорубку 3 великих свіжих кореня хрону, залити отриману масу 1 л горілки, витримати 5 днів утемному місці при кімнатній температурі, щодня збовтуючи, процідити і вживати по 1 ст.л. настоянки до її закінчення тричі на день за півгодини до їди.

Цей засіб позбавить тяги до куріння. Потрібно змішати по склянці зерен жита, вівса, проса та ячменю, залити 2 склянки суміші в емальованому посуді 1 л окропу й довести до кипіння. Відразу зняти каструлю з плити й залишити на 24 години. Після цього настій процідити й пити по 0,5 склянки тричі на день за півгодини до їди. Незабаром навіть дивитися на сигарети буде гидко.

Склероз не прогресуватиме, якщо 1 ст.л. подрібненого кореня хрону перемішати зі склянкою домашньої сметани і вживати по 1 ст.л. суміші тричі на день під час їди.

Для усунення брадикардії треба 60 г свіжих верхівок річних соснових гілок залити 300 мл горілки, настояти 10 днів у сонячному місці, процідити і вживати по 15-20 крапель настоянки тричі на день за 20 хвилин до їди.

М’язовий біль мине, якщо залити 1/4 склянки домашнього молока 4-5 зубчиків часнику, довести до кипіння, проварити 5 хвилин на слабкому вогні, настояти до охолодження, а потім наливати потроху відвару в руки і втирати його, масажуючи, в болісне місце. Виконувати процедуру 1-2 рази на день.

При пігментних плямах на тілі потрібно змішати за об’ємом 3 частини свіжого домашнього молока й 1 частину горілки, а потім щовечора перед сном втирати суміш у проблемні місця. Щодня готувати свіжу. Лікуватися таким чином, не пропускаючи жодного дня, до повного зникнення пігментації.

Проблем при клімаксі у жінок не буде, якщо подрібнити й змішати за об’ємом 1 частину трави рути та 2 частини листя петрушки, залити 1 ст.л. суміші склянкою молока, довести до кипіння, процідити і вживати по 1 ст.л. відвару тричі на день перед їдою.

Із повагою — Анатолій Йосипович Хірілов, Донецька обл.