Здрастуй, «Бабушка»!

Захоплюючись багато років народною медициною, накопичила достатньо засобів зцілення і тепер періодично ними ділюся.

Для приборкання ревматизму, зупинки розвитку будь-якої грижі потрібно залити в емальованому посуді 3 склянками холодної води 3 ст.л. молодої подрібненої кори осики, довести на слабкому вогні до кипіння, прокип’ятити півгодини під кришкою, процідити й випити відвар рівними порціями за 4 рази протягом дня. Пити його за годину до їди. Курс лікування — 2-3 тижні.

Склероз не прогресуватиме, припинить мучити постійний головний біль, якщо залити в термосі 2 л окропу 30 г сухого подрібненого коріння оману, настояти 5-6 годин, процідити через 2 шари марлі й уживати по 1 ст.л. настою до закінчення тричі на день. За рік провести 2 лікувальні курси.

При маститі потрібно замісити ввечері з житнього борошна, м’якого вершкового масла й свіжого молока тісто, зробити з нього корж і закріпити його на всю ніч на хворих грудях. Курс лікування — 7-10 щоденних процедур.

Суглобовий біль припинить мучити, якщо залити ввечері в термосі склянкою киплячого молока 1 ст.л. подрібненої трави хвилівника, настояти ніч, а вранці процідити й пити по 50 мл настою тричі на день за півгодини до їди протягом 10-15 днів.

Із повагою — Ганна Григорівна Бразилевич, Дніпропетровська обл.