Здрастуй, «Бабушка»!

Свої рецепти цього разу адресую тим, хто страждає від такої тяжкої соціальної недуги, як алкоголізм.

Напевно, не варто говорити, скільки проблем сім’ї, втім і самому собі, створює людина, яка зловживає спиртним. Звичайно, випити одну-дві чарки ніхто не забороняє. Адже одна чарка, випита з нагоди урочистості, ще нікого не зробила алкоголіком. Та є люди, які випивають щодня, і при цьому досить рідко обмежуються малою дозою. Існує статистика, згідно з якою щорічно від алкоголізму в світі помирає близько 1 мільйона чоловік. А ще вживання алкоголю здатне призвести до інтоксикації й зменшення в розмірах мозку.

Багато хто стане запевняти, що горілка має високу енергетичну цінність. Проте алкоголь практично не містить білка, необхідного нашому організму. Постійний його дефіцит заповнюється за рахунок руйнування організмом власних білків, що врешті-решт призводить до дистрофічних змін в усіх життєво важливих органах та тканинах. Спиртне знижує вміст в організмі людини ряду мінеральних речовин, таких як калій, магній, фосфор, досить необхідних для забезпечення життєво важливих функцій організму. Так, алкоголь веселить душу, але найчастіше надмірне захоплення спиртним призводить до руйнування сім’ї, всіляких нещасть та незгод. Тому з пияцтвом потрібно наполегливо боротися.

У народній медицині здавна з цією метою застосовують копитняк європейський (копитець, підлітник, підорішник, прочитан). Ще його називають рослиною тверезості, оскільки завдяки копитняку позбавити залежності від спиртного можна навіть найзапеклішого п’яницю. Вживання лікувальних засобів, приготовлених на основі цієї рослини, рецепти яких пропоную нижче, ні блювоти, ні нудоти не спричиняє, але з кожним днем тяга до спиртного у п’яниці зменшується, незабаром алкоголь стає йому осоружним і він повністю припиняє його вживати.

Ефективно залити в емальованому посуді 2 склянками холодної води 2 ст.л. подрібненого коріння копитняку, довести до кипіння, проварити 10-15 хвилин під кришкою на дуже слабкому вогні, настояти 30 хвилин, процідити, розділити відвар на 4 рівних порції й пити по одній 4 рази на день за годину до їди. Якщо п’яниця не захоче вживати цілющий засіб, можна підливати йому його по 1 ст.л., щоб він не знав, у вживані ним їжу й питво. Досить непогано залити склянкою окропу 1 ст.л. подрібненого коріння копитняку, настояти, укутавши, 15-20 хвилин, процідити й підливати п’яниці в їжу й питво по 1 ст.л. цього настою.

Можна змішати 1 ч.л. подрібненого листя копитняку з 2 ч.л. зеленого навколоплідника волоського горіха, залити 1 ч.л. суміші 4 л натурального виноградного вина, витримати 2 тижні в темному місці при кімнатній температурі, процідити і давати п’яниці по 1 склянці настоянки 1-2 рази на день перед їдою. Поступово тяга до алкоголю у нього зменшуватиметься й надалі лише один вигляд будь-якого спиртного викликатиме у такої людини відразу.

Ось і все, що я хотіла розповісти. Подружіться з копитняком європейським і шлях до тверезого життя вам гарантований.

Із повагою — Лілія Володимирівна Кононенко, Харківська обл.